У Єврокомісії назвали ще одну перевагу COVID-сертифікатів

У Єврокомісії назвали ще одну перевагу COVID-сертифікатів

У Єврокомісії назвали ще одну перевагу COVID-сертифікатів

Президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляйен назвала ще одну перевагу COVID-сертифікатів. В майбутньому цифрові документи стануть дійсними для країн поза Євросоюзом.

Урсула фон дер Ляйен розповіла про це на Глобальному саміті з охорони здоров’я.

Цифрові сертифікати можуть застосовуватися і до країнам поза ЄС, зазначила глава Єврокомісії, якщо вони нададуть відповідні дані.

«Сертифікація повинна визнаватися. Ми визначили критерії поки для інших країн-членів, але має бути повідомлення і з державами поза ЄС. У майбутньому він (сертифікат) може поширюватися і на інші країни при наданні відповідних даних», – сказала Урсула фон дер Ляйен.

Раніше повідомлялося, що громадян України не стануть зобов’язувати оформляти сертифікат про вакцинації від коронавируса, але з ним буде зручніше подорожувати. Про це повідомив на брифінгу заступник міністра охорони здоров’я Ярослав Кучер.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба домовився з угорським колегою Пітером Сийярто укласти угоду про взаємне визнання сертифікатів вакцинації. Це допоможе громадянам подорожувати безпечно.

З 1 липня в Євросоюзі введуть безкоштовні COVID-сертифікати – документ буде підтверджувати, що його власник захищений від хвороби COVID-19.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.