У Харкові СБУ затримала російського шпигуна, який збирав дані про новітній українську бронетехніку

СБУ сообщила о задержании агента российской военной разведки ив Харькове. Задержанный собирал для РФ закрытую информацию о новейшей украинской бронетехнике.


Контррозвідка Служби безпеки України повідомляє, що затримала у Харкові агента російської воєнної розвідки, який виконував завдання здобути для країни-агресора технічну документацію з розробки і виробництва українського танка Т-84БМ «Оплот». Про це інформує пресцентр СБУ.

Зазначається, що громадянина України завербували представники Головного управління Генштабу Збройних Сил РФ під час його поїздки до Російської Федерації.

«Слідчі та контррозвідники СБУ задокументували, що на задання від російських кураторів та отримання доступу до закритих відомостей, ворожий агент намагався залучити співробітника харківського державного підприємства «ХКБМ ім. Морозова», яке здійснювало розробку танку. Під контролем оперативників СБУ, ворожий агент отримав від працівника зразки технічних матеріалів та відпрацьованими каналами передав фотокопії представнику російської спецслужби», – йдеться у відомстві.

Фігуранта затримано «на гарячому» під час одержання ним «повного комплекту технічної документації», яка має гриф обмеження доступу.

Наразі йому повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 111 (державна зрада) Кримінального кодексу України, та вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу.

Тривають слідчі дії.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.