У Чехії можуть ввести додаткову відпустку для вакцинованих

У Чехії можуть ввести додаткову відпустку для вакцинованих

У Чехії можуть ввести додаткову відпустку для вакцинованих

У Чехії можуть ввести додаткову відпустку для вакцинованих

Прем’єр-міністр Чехії Андрій Бабіш запропонував надати два додаткові дні оплачуваної відпустки всім працівникам, які вакцинувалися від коронавірусу.

Зокрема, для працівників державної адміністрації, Міністерства, вчителів чи поліцейських, повідомляє Euractiv.

За словами прем’єра, уряд хоче мотивувати жителів країни до вакцинації, для чого нещодавно ввів призи та конкурси для людей, які прищеплюються в нових центрах вакцинації великих містах, де більше не потрібна реєстрація.

Уряд закликає всіх глав міністерств надати два вихідних всім працівникам, які покажуть сертифікат COVID-19. Сюди входитимуть всі, хто був щеплений з січня.

Як відомо, у Чехії з 1 серпня пом’якшать частину карантинних обмежень.

Раніше повідомлялося, що міністр охорони здоров’я Чехії Адам Войтех заявив, що держава у найближчі місяці перестане надавати громадянам безкоштовні тести на коронавірус. Таке рішення прийнято для пришвидшення темпів імунізації та скорочення витрат держбюджету.

Читайте також:

Головний санітарний лікар Ігор Кузін заявив, що карантин в Україні буде продовжений. Проте на який термін його планують продовжити, чиновник не уточнив.

В Італії через чотири місяці після завершення третьої хвилі коронавірусу оголосили про початок четвертої.

Сотні людей заблокували рух у центрі словацької столиці Братиславі, протестуючи проти закону, який дає тим, хто отримав вакцину COVID-19, більш легкий доступ до громадських заходів та місць.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.