21.09.2020

У Борисполі запровадили режим надзвичайної ситуації

18 березня 2020 року на засіданні Бориспільської міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій одноголосно вирішили тимчасово ввести на території міста Бориспіль режим надзвичайної ситуації. 🆘

Важливо:

🚌Режим надзвичайної ситуації не передбачає заборону руху міського транспорту.

Головне, щоб, відповідно до рішення КМУ, водії дотримувалися правил перевезення❌не більше 10 пасажирів.

❗Режим надзвичайної ситуації також не означає обмеження прав та свобод громадян.

🚸🚫Але, враховуючи особливості поширення коронавірусної інфекції наполегливо просимо громадян по-можливості залишатися вдома.

🔴Особливо це стосується👧🏼дітей та людей👨‍🦳старшого віку, які знаходяться у групі підвищеного ризику (60 і більше років).

💸Також з резервного фонду міського бюджету було вирішено виділити 3,7 млн. грн. на КНП 🚑 «Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» та КНП «Бориспільський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» (по 1 млн. 845 тис. грн кожній установі) 👩‍⚕️ для закупівлі засобів індивідуального захисту медичних працівників та цитотестів на виявлення коронавірусу.

Сьогодні відповідне рішення має затвердити міська рада.

Довідка:

Кодекс цивільного захисту України визначає надзвичайну ситуацію як обстановку на окремій чи суб’єкті господарювання на ній або водному об’єкті, що характеризується порушенням нормальних умов життєдіяльності населення, спричинена катастрофою, аварією, пожежею, стихійним лихом, епідемією, епізоотією, епіфітотією, застосуванням засобів ураження або іншою небезпечною подією, що призвела (може призвести) до виникнення загрози життю або здоров’ю населення, великої кількості загиблих і постраждалих, завдання значних матеріальних збитків, а також до неможливості проживання населення на такій території чи об’єкті, провадження на ній господарської діяльності.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *