У 70% українців нема довіри до НАБУ, НАЗК, САП та прокуратури

Українці менш за все довіряють НАБУ, САП, НАЗК і МВС. З усіх силових структур, найбільшу підтримку має Служба безпеки України. Такі результати показало соціологічне дослідження, проведене Центром Разумкова. Про це повідомляє Центр Разумкова

У 70% українців нема довіри до НАБУ, НАЗК, САП та прокуратури


Українці не довіряють НАБУ, САП, НАЗК і МВС. За результатами соціологічного дослідження, проведеного Центром Разумкова, у цих структур найнижчий показник довіри. Найвища підтримка у Служби безпеки України.

З 5 по 9 березня Центр Разумкова проводив опитування методом інтерв’ю, в якому взяли участь 2018 респондентів зі всіх регіонів. Похибка вибірки не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Опитування показало, що до НАБУ, НАЗК і Спеціалізованої антикорупційної прокуратурі нема довіри у 70% українців. Баланс довіри-недовіри до цих органів знаходиться на рівні -55%.

Більше 40% опитаних довіряють Службі безпеки України. Баланс довіри-недовіри до СБУ становить -4,8%. При цьому у Національній поліції такий баланс майже вдвічі нижчий, а саме -8,8%.

Главі МВС Арсену Авакову не довіряє 71% українців, а Генпрокурору Ірині Венедиктовій — 63%.

Результати опитування показують, що, незважаючи на очікування суспільства, антикорупційні органи за час своєї роботи не зуміли довести українцям свою спроможність. Також залишається вкрай низьким рівень довіри до Національної поліції.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.