Туристи в Таїланді тепер зможуть відбувати обов’язковий карантин на яхтах

Туристи в Таїланді тепер зможуть відбувати обов’язковий карантин на яхтах

Туристи в Таїланді тепер зможуть відбувати обов’язковий карантин на яхтах

Туристи в Таїланді тепер зможуть відбувати обов’язковий карантин на яхтах

Влада Таїланду дозволила туристам після прибуття в країну відбувати обов’язковий карантин на яхтах.

Планують, що це дозволить додатково заробити на яхтовому туризмі 58 млн доларів, повідомляє BBC.

Такий крок уряду країни спрямований на відродження туристичної галузі, яка сильно постраждала від пандемії.

Програма карантину на яхтах дозволить туристам із негативним тестом на коронавірус відбувати ізоляцію на борту яхти або невеликого круїзного лайнера. Зазначимо, що напередодні Таїланд послабив умови карантину для людей, які мають підтвердження відсутності хвороби: вони відбуватимуть його 10 днів, а не 14, як було раніше.

Програма вже почала приймати яхти для пробного запуску. Очікується, що їх буде приблизно сотня.

Туристи на таких суднах будуть змушені носити розумний браслет, який відстежуватиме життєво важливі показники, зокрема температуру й артеріальний тиск, а також місце перебування людини.

Зазначимо, у січні Таїланд дозволив туристам також відбувати обов’язковий карантин на полях для гольфу.

Туризм у Таїланді

Країна значною мірою покладається на доходи від цієї галузі. Однак у березні минулого року була змушена ввести обмеження, щоб запобігти поширенню коронавірусу. Унаслідок цього кількість туристів із 40-50 тисяч на добу скоротилася до кількох сотень.

Відкривати кордони Таїланд почав поступово з жовтня 2020 року.

Минулого тижня міністр туризму країни заявив, що запропонує іноземцям план проведення карантину в популярних туристичних районах, зокрема на пляжних курортах. Таку програму хочуть запустити з квітня або травня.

Раніше Державна авіаційна служба України дозволила авіакомпаніям виконувати рейси до курортних місць у 29 країнах. Саме туди українці зможуть полетіти влітку 2021 року на відпочинок, якщо не завадять карантинні обмеження.

Читайте також:

Влада американського штату Гаваї планує, щоб туристи, які не читають або ігнорують попереджувальні знаки та через це потрапляють у небезпеку, самі платили за свій порятунок.

З 1 березня 2021 року українці мають право подорожувати в Гренаду без необхідності оформлювати візу. Цього дня набуває чинності угода між урядами обох країн про скасування візових вимог.

Громадяни України, подорожуючи літаком, з 1 березня зможуть відвідувати Грузію. Єдиною умовою стала наявність негативного ПЛР-тесту на COVID-19.

А Кіпр не відкрив кордони для українців з 1 березня попри те, що такі плани анонсувалися в січні. Україну віднесли до «сірої» зони.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.