Туреччина вводить цілодобову комендантську годину на три дні

Туреччина вводить цілодобову комендантську годину на три дні

Туреччина вводить цілодобову комендантську годину на три дні

У Туреччині вводять цілодобову комендантську годину через ситуацію з коронавірусом.

Вона діятиме з 19:00 22 квітня до 05:00 26 квітня, повідомляє CNN Turk.

Під час дії комендантської години громадяни Туреччини можуть залишати свої будинки тільки для відвідування продуктових магазинів і аптек з 10:00 до 17:00, візитів до лікарів і вигулу собак.

«У зв’язку з тим, що 23 квітня є державним святом – Днем національної незалежності та дітей, цього тижня обмеження виходу на вулицю розпочнеться о 19:00 22 квітня і закінчиться о 05:00 26 квітня»,- йдеться в повідомленні МЗС країни.

У минулу п’ятницю добовий приріст захворюваності коронавірусом в Туреччині показав максимум з початку пандемії, склавши 63 082 випадки, в середу був зареєстрований максимум смертей за добу – 346.

Як відомо, в березні уряд Туреччини прийняв рішення знову ввести комендантську годину на вихідні дні на території країни.

Зазначимо, на початку березня в провінціях Туреччини з низьким і середнім рівнем ризику зараження коронавірусом скасували комендантську годину у вихідні дні.

Читайте також:

Україна активізує співробітництво з Турецькою Республікою у сфері туризму. Планується розширити морське й авіаційне сполучення, заявив сьогодні прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Міністр промисловості Туреччини Мустафа Варанк долучився до випробування вакцини вітчизняного виробництва проти коронавірусу як доброволець.

Вакцину розробляють турецькі науковці у співпраці з інститутом нанотехнологій Nanografi, що знаходиться в Анкарі. Очікується, що вакцина у такій формі буде ефективнішою і що її можливо буде модифікувати, якщо вірус згодом мутує і стане більш стійким.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.