Туреччина почала вихід із жорсткого карантину

Туреччина почала вихід із жорсткого карантину

Туреччина почала вихід із жорсткого карантину

Туреччина почала вихід із жорсткого карантину

Із 17 травня у Туреччині після повного локдауну будуть поступово послаблювати карантинні обмеження.

Як повідомляє Hurriyet Daily News, жорсткий локдаун у Туреччині діє з 29 квітня після рекордних показників захворюваності, коли фіксувалося понад 60 000 випадків щодоби. Після запровадження локдауну кількість щоденних інфекцій різко зменшилася, з 13 травня кількість випадків складала приблизно 11 000.

Під час періоду поступової нормалізації комендантська година діятиме з 21.00 до 5 ранку. Поїздки між містами дозволятимуться поза комендантською годиною. Люди зможуть подорожувати автобусом, літаком або поїздом між провінціями під час  комендантської години, але для міжміських поїздок на приватних транспортних засобах під час комендантської години потрібні спеціальні дозволи.

Раніше повідомлялося про те, що для подорожі в Туреччину українці повинні будут заповнити спеціальну форму перед вильотом. Там потрібно вказати свої паспортні дані, рейс і місце проживання в Туреччині.

Україна активізує співробітництво з Турецькою Республікою у сфері туризму. Планується розширити морське й авіаційне сполучення, заявив 22 квітня прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Російський Оперативний штаб по боротьбі з коронавірусом ухвалив рішення призупинити рейси до Туреччини з 15 квітня по 1 червня. На цей період купили путівки понад 500 тисяч росіян.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.