Трамп вимагає у Китаю компенсацій країнам світу за пандемію COVID-19

Трамп вимагає у Китаю компенсацій країнам світу за пандемію COVID-19

Трамп вимагає у Китаю компенсацій країнам світу за пандемію COVID-19

Екс-президент США Дональд Трамп вважає, що Китай повинен відшкодувати Сполученим Штатам і іншим країнам світу «щонайменше 10 трильйонів доларів» за негативні наслідки пандемії коронавірусу. Політик також закликав держави відмовитись від погашення своїх боргів перед Китаєм.

«Прийшов час, щоб Америка і весь світ зажадали репарацій і відповідальності від Комуністичної партії Китаю (за коронавірус, ред.). Ми повинні одноголосно заявити, що Китай повинен заплатити», — заявив Трамп під час виступу на з’їзді республіканців штату в Грінвіллі (штат Північна Кароліна), інформує Reuters.

Нагадаємо, торік 5 тисяч американців подали колективний позов проти влади Китаю. Від КНР вимагають $1,2 трлн компенсації через помилки на початковому етапі епідемії коронавірусу.

У 2020 році США звинуватили Китай у навмисному заниженні статистики щодо коронавірусу. Американська розвідка вважає, що офіційні дані було сфальсифіковано – а після перевірки в Ухані жертв насправді виявилося набагато більше, ніж було заявлено.

У травні  2021 року розвідка США з’ясувала, що троє науковців з Уханя у Китаї, які досліджували коронавіруси, одночасно були госпіталізовані у важкому стані із ознаками ГРВІ у листопаді 2019 року  – за місяць до початку епідемії COVID-19. Аналогічні дані отримала і розвідка Британії, яка збирається тепер дослідити штучну версію походження коронавірусу.

Зазначимо, що команда ВООЗ, яка досліджувала походження коронавірусу у китайському місті Ухань, теж виявила, що масштаби епідемії були більшими, ніж вважалось, а вірус проник в людську популяцію задовго до спалаху.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.