Трамп обіцяє незабаром дати перші інтерв’ю після відходу з посади

Трамп обіцяє незабаром дати перші інтерв'ю після відходу з посади

Трамп обіцяє незабаром дати перші інтерв’ю після відходу з посади

Екс-президент США Дональд Трамп після відходу з поста має намір найближчим часом відновити спілкування зі ЗМІ. Він хоче дати інтерв’ю кільком великим американським виданням.

Про це повідомляє Associated Press.

«Я вважаю, що в найближчі дні ви, ймовірно, почуєте від нього набагато більше», – розповів старший радник Трампа Джейсон Міллер.

Дональд Трамп також має намір допомагати Республіканської партії повернути контроль над Конгресом на проміжних виборах 2022 року, незважаючи на те, що злиться на багатьох членів партії, які підтримали його імпічмент.

13 лютого колишній президент США Дональд Трамп був виправданий в рамках свого другого процесу імпічменту. Сенат визнав, що колишній глава Білого дому не був винен у підбурюванні до повстання 6 січня.

Президент США Джо Байден заявив, що незважаючи на виправдання Сенатом екс-глави Дональда Трампа у справі про імпічмент, він все одно вважає його винним в підбурюванні до заколоту і штурму Капітолію, в результаті якого загинули 5 осіб.

Екс-президент США Дональд Трамп незадоволений захистом своїх адвокатів, які раніше виступили на початковому етапі процесу щодо імпічменту в Сенаті Конгресу США.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.