Степанов поділився враженнями після вакцинації

Степанов поділився враженнями після вакцинації

Степанов поділився враженнями після вакцинації

Степанов поділився враженнями після вакцинації

Глава МОЗ Максим Степанов заявив, що почувається після COVID-вакцинації добре. Як і інші, хто разом вакцинувався.

Як написав міністр у Фейсбуці, «Під час відвідування опорної Олександрівської лікарні в Києві вакцинувався особисто. Почуваюся добре». Після щеплення в кімнаті спостереження міністр поспілкувався із лікарями та медичним персоналом, які вакцинувались разом з ним. Також міністр наголосив, що на першому етапі головна ціль – безпека медиків та військових. Вони несуть на собі найбільший тягар з точки зору національної безпеки і повинні бути захищеними. «Щоб зняти абсолютно всі питання про якість і дієвість вакцини, я вніс відповідні зміни до Національного плану вакцинації, що дозволило Президентові України та мені зробити щеплення публічно і без порушення нормативних процедур», – пояснив Степанов.

Нагадаємо, 1 березня глава Міністерства охорони здоров’я України Максим Степанов вакцинувався проти COVID-19. Він став першим з чиновників, хто отримав щеплення від коронавірусу.

Записатися на вакцинацію від коронавірусу можна через застосунок або сайт держпослуг «Дія». Про це розповів глава Мінціфри Михайло Федоров.

Під час вакцинації від коронавірусу можуть бути кілька типових побічних ефектів, але вони легкі. Серйозні зустрічаються дуже рідко, в Україні вони не зафіксовані.

Станом на 27 лютого вакцинація в Україні проводилася 33 бригадами. За минулу добу більше прищепили жінок, ніж чоловіків.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.