Стало відомо, коли вакцина Sinovac надійде в Україну

Стало відомо, коли вакцина Sinovac надійде в Україну

Стало відомо, коли вакцина Sinovac надійде в Україну

Стало відомо, коли вакцина Sinovac надійде в Україну

Українська компанія уклала контракт на поставку в Україну 5 млн доз китайської вакцини від коронавірусу китайської компанії Sinovac. Вона очікується в березні.

Як повідомила прес-служба компанії «Лекхім», група фармацевтичних компаній «Лекхім» і компанія Sinovac Biotech досягли угоди в переговорах, що тривали протягом 10 місяців, щодо співпраці з питання дистрибуції та локалізації виробництва в Україні вакцини проти вірусу SARS-CoV-2 терміном на 5 років. Зокрема укладено угоду про поставку в I півріччі 2021 5 млн. Доз вакцини проти COVID-19, вона очікується в березні 2021. Крім продажу вакцини CoronaVac китайського виробництва, співпраця передбачає організацію масштабного виробництва готових лікарських форм вакцин (в тому числі CoronaVac) з 2022 року в Україні ( «Лекхім-Харків»), а з 2025 планується організувати повний цикл виробництва основного переліку вакцин.

Раніше Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявляв, що перші поставки в Україну вакцини від COVID-19 китайської Sinovac Biotech можуть розпочатися вже у лютому.

Нагадаємо, Індонезія першою за межами Китаю дозволила екстрене використання вакцини від коронавірусу, яку розробила китайська компанія Sinovac Biotech.

В Бразилії китайська вакцина від коронавірусу Sinovac Biotech на пізніх стадіях випробувань показала ефективність 78%.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.