Стало відомо, для кого штам «Дельта» найнебезпечніший: подробиці

Стало відомо, для кого штам «Дельта» найнебезпечніший: подробиці

Стало відомо, для кого штам «Дельта» найнебезпечніший: подробиці

Для вагітних жінок штам коронавірусу «Дельта» має дуже велику небезпеку, особливо для не вакцинованих представницею прекрасної статі.

Про це пише Reuters.

Уточнюється, що в вмериканському журналі акушерства і гінекології з’явилося дослідження медиків, яке свідчить про підвищену небезпеку штаму коронавірусу «Дельта» для вагітних жінок.

Фахівці обстежили 1515 вагітних жінок з COVID-19, які отримували медичну допомогу у великій державній системі охорони здоров’я в Далласі з травня 2020 року по 4 вересня 2021 року.

Виходячи з цього стало відомо, що 82 жінки, з яких 81 не були вакциновані, захворіли важким захворюванням. Десять з них потребували штучної вентиляції легенів, двоє загинули.

«Вагітні жінки стикаються з підвищеним ризиком ускладнень з будь-яким типом важкої респіраторної інфекції, тому ці дані про більш високий ризик від варіанту “Дельта» ще раз підкреслюють необхідність для них вакцинації від COVID-19» , – заявив керівник дослідження доктор Емілі Адхікарі.

Раніше ми писали, що транснаціональна фармкомпанія Merck оголосила про розробку препарату від коронавірусу COVID-19, який може полегшувати перебіг хвороби і відповідно знизити число госпіталізацій і смертей.

Препарат успішно показав себе під час випробувань на людях. Пацієнти, які отримували ліки, набагато рідше госпіталізувалися, ніж ті, хто приймав плацебо. Серед застосовували препарат менше кількість смертей в порівнянні з групою, яка отримувала плацебо.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.