Стали відомі результати змішування різних вакцин

Стали відомі результати змішування різних вакцин

Стали відомі результати змішування різних вакцин

Стали відомі результати змішування різних вакцин

В ЄС отримали обнадійливі результати від змішування вакцин Pfizer, Moderna та AstraZeneca.

Як повідомляє Politico, про це заявив регулятор – Європейське агентство з лікарських засобів (ЕМА). Воно назвало «змішування» вакцин від коронавірусу безпечним та ефективним, оскільки всі затверджені ЕМА вакцини працюють та стимулюють імунну відповідь на вірусний спайковий білок. Вказується, що перші дані з Іспанії та Німеччини свідчать про «задовільну імунну відповідь і відсутність проблем» в ході змішування. Тому Іспанія, Німеччина та Франція вже запропонували вакцину Pfizer або Moderna молоді як другу дозу, після першої дози вакцини AstraZeneca.

При цьому у Британії також вивчають це питання, і вказують, що при змішуванні вакцин можливе виникнення легких побічних ефектів – це головний біль, симптоми грипу.

Рада Європейського союзу скасувала обмеження на внутрішні поїздки для туристів. Єдиною умовою є наявність цифрового COVID-сертифікату.

Україна потрапила у «зелену» зону за показниками захворюваності на коронавірус згідно з критеріями Євросоюзу, повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

В Україні запрацювали понад 50 центрів масової вакцинації від коронавірусу. Пункти вакцинації, які будуть працювати на вихідних, відкрилися в 15 регіонах і Києві.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.