Стала відома дата запуску COVID-паспортів в Україні

Стала відома дата запуску COVID-паспортів в Україні

Стала відома дата запуску COVID-паспортів в Україні

Стала відома дата запуску COVID-паспортів в Україні

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров повідомив, що COVID-паспорти з’являться в Україні вже 1 липня. Сертифікат буде як паперовим, так і електронним.

Про це міністр цифрової трансформації Михайло Федоров розповів в ефірі одного з українських телеканалів, повідомляє «Прямий».

COVID-паспорти додадуть в застосунок «Дія. Документ». Він буде містити дані про те, коли була вакцинована людина і яким препаратом, чи хворіла вона на COVID-19.

«Ми в першу чергу орієнтуємося на міжнародні процеси, щоб українці мали можливість подорожувати з паспортом. Як його можна буде використовувати в Україні, залежить від МОЗ. Від того, яку вони оберуть політику. Наша частина, технічна – зробити так, щоб вакциновані українці мали сертифікат», – зазначив Михайло Федоров.

В Європейському Союзі вже створені необхідні умови для« безпечного відновлення туризму »влітку.

За останню добу в Україні підтверджено 2136 нових випадків COVID-19. Найбільше нових захворювань зафіксовано в Донецькій (190 випадків), Рівненській (182), Сумській (137), Дніпропетровській (134) та Одеській (134) областях.

За інформацією МОЗ, з початку кампанії вакцинації в Україні щеплення від коронавірусу отримали 958 552 особи, з них завершили вакцинацію 18 394 людини.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.