США спростували заборону на експорт вакцини AstraZeneca

США спростували заборону на експорт вакцини AstraZeneca

США спростували заборону на експорт вакцини AstraZeneca

США спростували заборону на експорт вакцини AstraZeneca

Вашингтон не забороняє американським виробникам вакцини експортувати препарати AstraZeneca.

За словами прес-секретаря Білого дому Джен Псакі, є контракти на поставки тільки для Сполучених Штатів, але компанія може працювати і з іншими країнами.

«Жодних експортних заборон немає, всі виробники вакцини в США вільно можуть експортувати продукцію, за умови виконання контрактів із владою США», – заявила Дженніфер Псакі.

Раніше агентство Reuters повідомило, що вакцину AstraZeneca американського виробництва найближчим часом не будуть поставляти.

Нагадаємо, вакцинацію від коронавірусу препаратом  AstraZeneca призупинили уже 7 країн через побоювання щодо можливих побічних ефектів.  Причиною для хвилювань стали смерті щеплених осіб унаслідок тромбозу.

Раніше два шведських регіони призупинили вакцинацію від коронавірусу препаратом від компанії AstraZeneca через побічні ефекти у 100 зі 400 щеплених медиків в одному із регіонів.

Крім того, вакцинацію препаратом AstraZeneca  призупинили у ПАР, оскільки препарат показав низьку ефективність проти нового штаму коронавірусу. А в Італії не рекомендують робити щеплення від коронавірусу вакциною британської компанії AstraZeneca особам старше 55 років. Вікові обмеження до цієї вакцини також висунула і Німеччина, однак згодом зняла їх.

Україна також закупила вакцину AstraZeneca в обсязі півмільйона доз, крім яких очікується ще 2 млн доз від цієї ж фармкомпанії.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.