США розірвали п'ять програм культурних обмінів із КНР

США розірвали п’ять програм культурних обмінів із КНР

США розірвали п'ять програм культурних обмінів із КНР

США розірвали п’ять програм культурних обмінів із КНР

Сполучені Штати Америки розірвали п’ять програм культурних обмінів з Китаєм. У Вашингтоні вважають, що Пекін використовує ці програми як інструменти пропаганди.

«Дані програми, здійснюються відповідно до закону про освітній і культурний обмін, дозволяли співробітникам державних установ США подорожувати за рахунок іноземних урядів», – пояснив держсекретар США Майк Помпео.

Так, американська сторона скасувала програми освітніх поїздок політиків у Китай, транстихоокеанський обмін, обмін лідерів, а також гонконгську освітню і культурну програми.

Помпео вважає, що ці програми повністю фінансуються китайським урядом для того, щоб використовувати їх як «інструменти пропаганди шляхом застосування м’якої сили».

Раніш законопроєкт щодо санкцій проти Китаю схвалив Конгрес США. Спікер Палати  представників Ненсі Пелосі назвала дії Пекіна варварськими и заявила, що вони «є образою для колективної свідомості всього світу».

Ми також писали, що більш 30 китайських компаній і організацій потрапили до «чорного списку» Міністерства торгівлі США – саме тому, що вони виявилися причетними до утисків уйгурів.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.