США передали Україні вантаж інноваційних ліків від коронавірусу

США передали Україні вантаж інноваційних ліків від коронавірусу

США передали Україні вантаж інноваційних ліків від коронавірусу

Уряд США виділив Україні гуманітарну допомогу у вигляді партії препаратів від коронавірусу на суму 20 млн доларів.

Як передає МОЗ, про це повідомив голова відомства Віктор Ляшко. За його словами, йдеться про інноваційні лікарські засоби проти COVID-19 «Бамланівімаб» (20 тис. флаконів) і «Етесевімаб» (40 тис. флаконів). Ліки вже зареєстровані американським регулятором FDA та рекомендовані для пацієнтів із легким та середнім ступенем тяжкості перебігу, особливо за наявності ризику переходу у важку форму. «Діють вони безпосередньо на вірус – препарати зв’язуються зі спайковими білками вірусу, запобігаючи проникненню у клітину та подальшому розмноженню, прискорюють одужання хворих з коронавірусною хворобою і запобігають виникненню ускладнень та потрапляння в лікарню», – пояснив Ляшко.

Нагадаємо, Міністерство охорони здоров’я України оприлюднило оновлений протокол лікування коронавірусу, ухвалений 31 грудня 2020 року. Головною зміною в новому протоколі є те, що з протоколу лікування хворих з критичним перебігом захворювання COVID виключили препарат «Тоцілізумаб».

Раніше МОЗ планувало закупити у США препарат Ремдесивір. Його було створено для лікування лихоманки Ебола. Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко стверджував, що «Ремдесівір» показав здатність зменшувати тривалість перебування хворого на COVID-19 на стаціонарному лікуванні, а також кількість летальних випадків.

Однак гендиректор ВООЗ заявив, що єдиними ліками, які дійсно ефективні проти COVID-19 у важкій формі, є медичний засіб дексаметазон.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.