Спрей, пластир чи таблетки: ВООЗ анонсувала ковід-вакцину нового покоління

Спрей, пластир чи таблетки: ВООЗ анонсувала ковід-вакцину нового покоління

Спрей, пластир чи таблетки: ВООЗ анонсувала ковід-вакцину нового покоління

До 2022 року закінчаться випробування нових вакцин від коронавірусу нового покоління. Вони будуть вводитися в організм без уколів та зберігатися при кімнатній температурі.

Про це в інтерв’ю Bloomberg заявила провідний вчений ВООЗ Сумія Свамінатан. Вона розповіла, що зараз йдуть дослідження вакцин, які будуть застосовуватися преорально або назально за допомогою спрею або пластиру на шкіру. У ВООЗ зазначають, що такі препарати будуть краще підходити певним групам, таким як вагітним жінкам.

«Ми в захваті від наявних у нас вакцин. Але ми можемо і далі поліпшуватися. Я думаю, що ближче до 2022 року ми побачимо появу поліпшених вакцин», – заявила Свамінатан. За її словами, зараз у ВООЗ схвалені вже 10 вакцин від коронавірусу, до кінця року мають завершити клінічні дослідження і пройти нормативну перевірку шість-вісім нових препаратів. А загалом на сьогодні йде вивчення на людях більше ніж 80 вакцин-кандидатів, а компанії, чиї вакцини вже використовуються, роблять їх оновлені версії, ефективні проти нових штамів вірусу.

Раніше глава Всесвітньої організації охорони здоров’я, доктор Тедрос Адханом Гебреісус виступив за відмову від патентів на вакцини проти COVID-19. Таким чином різні виробники зможуть створювати більш дешеві «копії» препаратів.

Також у ВООЗ заявили, що цього року подолати пандемію COVID-19 у всіх країнах світу є нереальною задачею.

Академік Національної академії наук (НАН) Сергій Комісаренко заявив, що для того, щоб перемогти коронавірус, необхідно прищеплювати 100 тисяч українців в день. До кінця року необхідно вакцинувати 30 мільйонів наших громадян.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.