Служба безпеки України заявила про спеціальні підрозділи у спецслужбах РФ - Push News | Новини України

Спецслужби РФ систематично ведуть інформаційну війну проти України — СБУ

У складі спецслужб РФ діють окремі підрозділи, що проводять підривні та деструктивні інформаційні операції щодо України. Про це заявив начальник управління департаменту кібербезпеки Служби безпеки України Ілля Вітюк в рамках форуму «Україна 30. Культура і ЗМІ. Туризм».

Про це повідомили в пресцентрі СБУ

Спецслужби РФ систематично ведуть інформаційну війну проти України — СБУ

Начальник управління департаменту кібербезпеки СБУ Ілля Вітюк заявив: «У складі спецслужб Росії діють окремі підрозділи, які проводять підривні та деструктивні інформаційні операції щодо України». Про це було повідомлено у рамках форуму «Україна 30. Культура і ЗМІ. Туризм».

«Є визначені підрозділи, спеціалізація яких — конкретно Україна. Тобто це їхня робота, люди за це отримують заробітну плату, інші засоби: це можуть бути державні і недержавні медіаресурси. Є конкретна сила, яка сьогодні нам протистоїть», — додав Вітюк.

Телеканали, інформаційні портали, вебресурси, спільноти у соцмережах, поштові сервіси, телеграм-канали, так звані фабрики тролів та окремі блогери — їх основні інструменти.

В СБУ також назвали основні цілі російських спецслужб: держоргани влади та об’єкти критичної інфраструктури держави, а також розхитування внутрішньополітичної ситуації в Україні.

Вітюк відмітив, що Служба безпеки України за 2020 рік заблокували понад 2,5 тисячі спільнот у соцмережах з мільйонною аудиторією та понад 20 бот-мереж потужністю більше ніж 60 тисяч акаунтів.

Наразі кіберфахівці СБУ системно відпрацьовують безпеку інформаційного простору України від посягань іноземних спецслужб.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.