Смерть військовослужбовиці на Одещині: у МОЗ назвали причину

Смерть військовослужбовиці на Одещині: у МОЗ назвали причину

Смерть військовослужбовиці на Одещині: у МОЗ назвали причину

У МОЗ назвали причину смерті військовослужбовиці в Одеській області, яка пішла з життя незадовго після того, як її прищепили від коронавиірусу. Місцеві лікарі провели розтин тіла загиблої.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я.

Причиною смерті стала гостра серцево-судинна недостатність. Крім того, у неї виявили атеросклеротичний кардіосклероз.

«Результати розтину будуть розглянуті на засіданні регіональної групи оперативного реагування на несприятливі події після імунізації (НППІ) в рамках розслідування, як того вимагають протоколи Міністерства охорони здоров’я», – повідомили в міністерстві.

Раніше в Міністерстві охорони здоров’я України заявили, що померла жінка-військовослужбовець в Одеській області, якій зробили напередодні щеплення від COVID-19, мала хронічні серцево-судинні захворювання та інші супутні хвороби.

В Україні з понад 62 тисяч щеплень від коронавірусу була зафіксована 361 побічна реакція на вакцину, що становить близько 0,5%. Два випадки побічної реакції вимагали медичного нагляду.

Нещодавно Верховна Рада прийняла в цілому законопроект №5247, який звільняє виробників вакцин від коронавируса, медиків та інших осіб, залучених до вакцинації населення, від відповідальності за побічні ефекти після щеплення.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.