Словаччина припинила використання російської вакцини «Спутник V»

Словаччина припинила використання російської вакцини «Спутник V»

Словаччина припинила використання російської вакцини «Спутник V»

Словаччина припинила використання російської вакцини «Спутник V»

У Словаччині 31 серпня закінчується вакцинація російською вакциною «Спутник V» і більше її застосовувати не планують.

Про це повідомляє Aktuality.

У вівторок останній день, коли словаки можуть отримати другу дозу вакцини. Термін придатності вакцини, доставленої до Словаччини, закінчується в середу.

За словами представника департаменту охорони здоров’я, в понеділок ще шість осіб чекали другу дозу російської вакцини.

Станом на 30 серпня в Словаччині було введено 37 021 дозу вакцини «Спутник V». Всього в Словаччині цією вакциною вакциновано трохи більше 18 500 осіб.

Як відомо, на початку липня Міністерство охорони здоров’я Словаччини продало російській стороні 160 000 доз вакцин «Спутник V», які були закуплені у Москви навесні.

Словаччина зіткнулася з політичною кризою після того, як дві невеликі партії заявили про можливий вихід з правлячої коаліції через закупівлю попереднім урядом російської вакцини «Спутник V».

Прем’єр Ігор Матович пішов у відставку, його місце зайняв Едуард Гегер. Матович залишився в уряді на посаді міністра фінансів.

Читайте також:

Розробники російської антикоронавірусної вакцини Sputnik V не надали регулятору ЄС (ЕМА) дані про безпеку одного з елементів для її виробництва: сироватки крові телят, яка використовується в живленні культури клітин для розмноження аденовірусу – основи вакцини.

16 червня повідомлялося, що схвалення Євросоюзом російської вакцини проти коронавірусу «Спутник V» буде відкладено, оскільки 10 червня минув термін подачі даних щодо препарату.

Російська вакцина від коронавірусної інфекції «Супутник V» не отримала, і може ніколи не отримати схвалення Європейського агентства лікарських засобів. Також є сумніви в китайській вакцині, сказав прем’єр-міністр Італії Маріо Драгі.

У Франції закликають відмовитися від російської та китайської вакцин.

У Російській Федерації в одній з лікарень закінчилася вакцина від коронавірусу, і медсестра ввела людям звичайну воду.

 

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.