Шмигаль прокоментував можливість скасування маскового режиму в Україні

Шмигаль прокоментував можливість скасування маскового режиму в Україні

Шмигаль прокоментував можливість скасування маскового режиму в Україні

Ситуація із захворюваністю коронавірусом в Україні покращується. Та незважаючи на це, уряд не планує послаблювати карантинні обмеження через загрозу штаму Дельта.

Про це заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на засіданні Офісу президента. Він вказав, що число активно хворих на коронавірус постійно зменшується, проте система охорони здоров’я України повинна бути готовою до штаму Дельта, який вважається більш небезпечним.

«Масковий режим, соціальне дистанціювання і дезінфекція надалі залишаться обов’язковими, щоб не допустити подальшого зростання захворюваності», – сказав прем’єр, додавши, що в Україні необхідно збільшувати число тестів на коронавірус.

Тим часом, у Міністерстві охорони здоров’я України розраховують на продовження карантину до кінця літа. На даний момент всі регіони знаходяться в «зеленій» зоні, обмеження були ослаблені.

16 червня прийнято рішення про продовження в Україні карантину до 31 серпня. Ситуація з коронавируса в країні покращилася, але треба бути готовими до всього.

Уряд розширив перелік документів, які дозволяють перетинати кордон України на в’їзд під час карантину.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.