Ще одна країна призупинила щеплення вакциною AstraZeneca окремих категорій громадян

Ще одна країна призупинила щеплення вакциною AstraZeneca окремих категорій громадян

Ще одна країна призупинила щеплення вакциною AstraZeneca окремих категорій громадян

Уряд Нідерландів заявив, що тимчасово припиняє вакцинацію проти коронавірусу препаратом AstraZeneca для людей у віці до 60 років.

Як повідомляє агентство АР, уряд ухвалив таке рішення після повідомлень про дуже невелику кількість людей, у яких розвинулися рідкісні тромби після вакцинації.

Рішення ухвалене через три дні після того, як влада Німеччини також припинила використання вакцини AstraZeneca для осіб, молодших за 60 років, пославшись на нові побоювання з приводу незвичайних тромбів.

Раніше голландська організація, яка стежить за побічними ефектами вакцин, заявила, що отримала п’ять повідомлень про утворення незвичних тромбів. Всі випадки сталися в період між 7 і 10 днем після вакцинації, всі потерпілі – жінки у віці від 25 до 65 років.

Нагадаємо, в березні низка європейських країн призупинили вакцинацію препаратом AstraZeneca через побоювання побічних ефектів, зокрема, утворення тромбів.

Однак після того як  Європейське агентство лікарських засобів (EME) визнало, що вакцина AstraZeneca повністю «безпечна та ефективна», кілька європейських країн відновили імунізацію населення цим препаратом.

22 березня повідомлялося, що третя фаза випробувань вакцини від коронавірусу AstraZeneca у США підтвердила ефективність препарату 79% для запобігання COVID-19 та дієвість на 100% для профілактики важкого перебігу хвороби і госпіталізації.

Але Канада все одно припинила використання вакцини від коронавірусу AstraZeneca для людей молодших 55 років через побоювання виникнення тромбів.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.