Ще одна країна Євросоюзу відкрита для подорожей українських туристів

Ще одна країна Євросоюзу відкрита для подорожей українських туристів

Ще одна країна Євросоюзу відкрита для подорожей українських туристів

Відсьогодні, 22 липня, Нідерланди відкривають свої кордони для українців. Туристи зможуть подорожувати за правилами «безвізу» без додаткових обмежень.

«Нідерланди відкриваються для українців з 9:00 22 липня згідно з рекомендацією Ради ЄС. Повноцінний безвіз, як у старі-добрі часи», — написав міністр закордонних справ Дмитро Кулеба у Twitter.

Надерланди не вимагають негативний тест. В’їзд громадян України-власників біометричних паспортів можливий «для усіх цілей подорожей без обмежень і без сертифікатів Covid-вакцинації відповідно до рекомендацій Ради ЄС». Проте пасажири авіарейсів повинні будуть заповнити «анкету здоров’я».

Читайте також:

Латвія й Естонія відкрили кордони для українських громадян для усіх типів подорожей, зокрема з метою туризму.

Нагадаємо, 15 липня, Європейський союз розширив перелік третіх країн, громадянам яких дозволяється в’їзд на територію країн-учасниць Європейського союзу під час пандемії коронавірусу. До переліку додали Україну.

Водночас на території Шенгенської зони встановлені абсолютно різні правила в’їзду до кожної з країн. Дедалі більше держав вимагають сертифікат про повну вакцинацію одним з препаратів.

Зокрема, Бельгія дозволила в’їзд для всіх видів подорожей українців. Рішення прийнято відповідно до рекомендації Ради ЄС.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.