Ще одна балтійська країна відкрила кордони для українських туристів

Ще одна балтійська країна відкрила кордони для українських туристів

Ще одна балтійська країна відкрила кордони для українських туристів

Ще одна балтійська країна відкрила кордони для українських туристів

Фінляндія відсьогодні відкриває кордони і знімає всі обмеження на в’їзд для громадян України. Відповідна інформація опублікована на сайті фінського уряду.

МЗС України на своїй інтерактивній мапі також підтверджує, що усім громадянам України, які приїдуть до Фінляндії прямим рейсом з України, або транзитом через країни, що також включені до «зеленого списку» Фінляндії, буде дозволено в’їхати на територію країни.

Усі особи, які прибувають з будь-яких третіх країн, в тому числі з України, та які пройшли повний курс вакцинації проти COVID-19, звільняються від обов’язкового тестування та проходження карантину за умови, що від дати отримання другої дози вакцини проти COVID-19 пройшло 14 днів.

Фінляндія визнає такі вакцини: Comirnaty (Pfizer-BionTech), COVID-19 Vaccine Spikevax (попередня назва Moderna), Vaxzevria (попередня назва COVID-19 Vaccine AstraZeneca), COVID-19 Vaccine Janssen (Johnson&Johnson), BIBP/Sinopharm, COVISHIELD, CoronaVac.

Громадяни України, що не мають підтвердження повного курсу вакцинації під час перетину кордону Фінляндії, мають надати один із таких документів:

  • сертифікат, що підтверджує отримання першої дози вакцини, що визнається Фінляндією (обов’язковим є проходження ПЛР-тесту через 72 години після прибуття до Фінляндії);
  • сертифікат, що підтверджує негативний результат ПЛР-тесту, зроблений в Україні не пізніше ніж за 72 години до перетину кордону (обов’язковим є проходження ПЛР-тесту через 72 години після прибуття до Фінляндії).

Раніш до «зеленого списку» Україну включила Естонія.

Також ми писали, що українці тепер без обмежень можуть подорожувати сусідньою Угорщиною.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.