Ще один з регіонів України покинув «червону» зону карантину

Ще один з регіонів України покинув «червону» зону карантину

Ще один з регіонів України покинув «червону» зону карантину

Львівська область, в тому числі і місто Львів, з сьогоднішнього дня, 26 квітня, не в «червоній» зоні карантину. Тепер в цьому регіоні діють обмеження «жовтої» зони.

Відповідне рішення прийняла Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Таким чином у регіоні послабили карантин. У «жовтій» зоні дозволено:

  • робота ресторанів, кафе, барів, їдалень та інших закладів харчування з 7:00 до 24:00 (за винятком замовлень на винос та доставки);
  • проведення масових заходів при участі максимум однієї людини на 4 кв.м;
  • проведення офіційних спортивних заходів з глядачами заповненістю до половини місць та при фізичній дистанції не менше ніж 1,5 метра (при розміщенні глядачів стоячи);
  • робота навчальних закладів (але проводити масові заходи за участю учнів з більше, ніж однієї групи чи класу та за присутності інших відвідувачів заборонено);
  • перевезення лише сидячих пасажирів у міському, приміському, міжміському, внутрішньообласному та міжобласному сполученні;
  • діяльність спортивних залів, фітнес-центрів за присутності максимум одного відвідувача на 10 кв. м., у басейнах – максимум 4 людини на одній доріжці для індивідуальних занять або 6 осіб для спортивно-тренувальних груп.

Зараз у «червоній» зоні залишаються Київ і 9 областей: Житомирська, Запорізька, Київська, Миколаївська, Полтавська, Сумська, Харківська, Хмельницька та Чернігівська.

Раніше Одеська область перейшла з «червоної» зони карантину в «жовту».

Тим часом, Кабінет міністрів не буде змінювати умови адаптивного карантину на травневі свята. Затверджена модель вже продемонструвала свою ефективність.

Раніше повідомлялося, що Міністерство охорони здоров’я не планує вводити додаткові карантинні обмеження на Великдень. Однак, міністерство підготувало рекомендації для релігійних закладів.

Протягом наступного тижня з «червоної зони» епідемічної небезпеки через поширення коронавірусного захворювання COVID-19 повинні вийти Київ і ще п’ять областей України.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.