Ще один облцентр запроваджує жорсткий карантин

Ще один облцентр запроваджує жорсткий карантин

Ще один облцентр запроваджує жорсткий карантин

Ще один облцентр запроваджує жорсткий карантин

Із 24 березня у Миколаєві запроваджуються жорсткі карантинні обмеження. У випадку погіршення ситуації їх поширять на всю область.

Про це у Фейсбуці повідомив голова Миколаївської облдержадміністрації Віталій Кім. «Все дуже погано, ми впевнено йдемо до червоної зони… Для стабілізації ситуації ми прийняли наступне рішення – вводимо більш суворі карантинні обмеження в рамках помаранчевої зони, які набирають чинності з 01.00 24 березня та будуть діяти до 4 квітня включно», – написав Кім, пояснивши, що поки обмеження стосуються лише міста Миколаєва, в разі погіршення ситуації в області будуть прийняті відповідні рішення.

Відтепер у місті буде заборонено: роботу закладів культури, ТРЦ (окрім продуктових магазинів, аптек, зоомагазинів, магазинів з продажу засобів гігієни та побутової хімії); проведення релігійних богослужінь (якщо не забезпечена площа приміщення не менше 10 м² на 1 особу); масових заходів (розважальних, спортивних, культурних, рекламних та інших).

Ресторани працюватимуть виключно на виніс; перукарні, салони краси – за попереднім записом. Також працюватимуть дитячі садочки, а школи після канікул повернуться до навчання – але дистанційно.

Усі підприємства та організації бюджетної сфери переходять на дистанційну роботу. Приватний бізнес також повинен максимально перейти на дистанційну форму роботи. Окрім підприємств критичної інфраструктури.

Громадський транспорт працюватиме з дотриманням суворих норм перевезення пасажирів та маскового режиму та заповненістю місць для сидіння на 50%.

Ринки працюватимуть ще тиждень – до 29 березня, але у разі недотримання карантинних вимог їх також закриють.

Нагадаємо, з 23 березня до «червоної» зони епіднебезпеки увійдуть Київ та Одеська область, разом із Житомирською, Івано-Франківською, Закарпатською, та Чернівецькою областями.

Станом на 21 березня в Україні за добу виявили 11 145 нових випадків COVID-19, що є найнижчим показником за останні три дні.   Мер Києва Віталій Кличко заявив, що в столиці з 20 березня до 9 квітня вводять локдаун.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.