«Партію Шарія» закриють через порушення при здійсненні реєстрації партії — СБУ - Push News | Новини України

Шарій стане «безпартійним»: СБУ закриє партію через махінації під час реєстрації

Служба безпеки України надала Міністерству юстиції України матеріали щодо виявлених порушень вимог чинного законодавства при здійсненні реєстрації політичної партії «Партія Шарія», а також щодо протиправних дій її лідера.

Про це повідомляє пресцентр СБУ

Шарій стане «безпартійним»: СБУ закриє партію через махінації під час реєстрації

11 березня цього року Служба безпеки повідомила, що надала Мін’юсту матеріали щодо виявлених порушень законодавства при реєстрації «Партія Шарія», а також щодо протиправних дій її лідера.

У свою чергу Міністерство юстиції України, базуючись, серед іншого, на матеріалах СБУ, подало позов до Окружного адміністративного суду м.Києва щодо заборони діяльності Політичної партії «Партія Шарія».

Нормативна підстава позову – стаття 21 Закону України «Про політичні партії в Україні». Відомо, що перше засідання у справі відбудеться 06 квітня 2021 року.

Крім того, поінформоване джерело в правоохоронних органах уточнив, що мова йде про фальсифікації підписів, які були надані під час реєстрації партії.

Нагадаємо, що 16 лютого СБУ запідозрила Шарія в скоєнні ряду злочинів. За версією слідства, він здійснював діяльність на шкоду національній безпеці України в інформаційній сфері «на замовленням іноземних структур». У відомстві вважають, що Шарій з 2012 року через соціальні мережі, електронні ЗМІ і російські телеканали допомагав державним та неурядовим структурам Росії в проведенні інформаційних спецоперацій.

СБУ оголосила опозиціонера в державний розшук.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.