СБУ блокувала діяльність трьох "ботоферм"

СБУ блокувала діяльність трьох «ботоферм»

СБУ блокувала діяльність трьох "ботоферм"

Фото: СБУ В Україні викрито три «ботоферми»

Напередодні місцевих виборів зловмисники використовували анонімні профілі для незаконного впливу на громадську думку.

У Миколаєві та Івано-Франківську кіберфахівці СБУ блокували діяльність трьох «ботоферм», які поширювали деструктивний контент напередодні місцевих виборів. Про це повідомляє прес-центр СБУ.

У Миколаєві зловмисники через дві «ботоферми» активно розміщували матеріали для дискредитації дій державної та обласної влади. Максимальна активізація планувалася напередодні і безпосередньо в день проведення місцевих виборів.

В Івано-Франківську місцевий житель через «ботоферму» протягом 3 років надавав замовникам послуги зі створення десятків тисяч фейкових профілів в соцмережах і месенжерах.

Правоохоронці в Миколаєві вилучили комп’ютерну техніку, засоби зв’язку та обладнання «ботоферм» — 5 сім-банків на 32 порти кожен, майже 4 тисячі сім-карт операторів зв’язку.

В Івано-Франківську були вилучені 2 VoIP шлюзу, 7 USB-модемів, більше тисячі сім-карт і комп’ютер.

Раніше в Києві правоохоронці заблокували діяльність міжрегіональної мережі «ботоферм», яка управляла 3,5 тисячами ботів.

Також повідомлялося, що фахівці СБУ викрили діяльність потужної ботоферми, яка поширювала заклики до розпалювання міжетнічної ворожнечі та пропаганди сепаратизму.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.