Баканов прокоментував пропозицію СБУ застосувати санкції ще проти десяти колишніх посадовців: «Державна зрада не має строків давності»

СБУ запропонувала РНБО застосувати санкції щодо десяти колішніх посадовців, що сприяли окупації Криму та Донбасу у 2014 році. Серед зазначених посадовців — Захарченко, Березовський та Якименко.

Службою безпеки України були внесені пропозиції до Ради національної безпеки та оборони про застосування санкцій стосовно десяти екс-посадовців: керівників військових, силових і правоохоронних структур. Ці особи у 2014 році зрадили присязі й сприяли окупації Криму і Донбасу.

Джерело:  пресслужба СБУ

СБУ запропонувала РНБО застосувати санкції щодо десяти колішніх посадовців, що сприяли окупації Криму та Донбасу у 2014 році. Серед зазначених посадовців — Захарченко, Березовський та Якименко.


Служба безпеки України внесла до Ради національної безпеки та оборони пропозиції про застосування санкцій стосовно десяти колишніх високопосадовців — керівників військових, силових і правоохоронних структур. СБУ вважає що, ці особи зрадили присязі та сприяли окупації Криму і Донбасу у 2014 році. Інформація про це опублікована 26 лютого цього року на сайті спецслужби.

«Одним із важливих кроків для захисту національної безпеки є притягнення до відповідальності тих, хто працює на користь агресора та зрадив Україну. І особливу увагу слід приділяти не лише рядовим фігурантам, а і колишнім керівникам державних структур. Вони, замість того, щоб захищати свою країну, опинилися на боці агресора. Втім, державна зрада не має строків давності», – підкреслив голова Служби Іван Баканов, коментуючи підсумки засідання РНБО.

Серед вказаних посадовців опинилися колишні міністр МВС Віталій Захарченко, командувач Військово-морськими силами ЗСУ Денис Березовський, голова СБУ Олександр Якименко та інші. Повідомляється, що раніше їм були оголошені підозри у державній зраді, наразі вони перебувають у розшуку. До цього часу до них не були застосовані обмеження економічного характеру.

У СБУ вважають, що вищенаведені особи були причетними до підтримки проросійських сил, а також вчиняли дії, спрямовані на зміцнення окупаційного режиму на території Автономної Республіки Крим та на тимчасово непідконтрольних територіях Луганської та Донецької областей.

Нагадаємо, що до цього РНБО за пропозиціями Служби безпеки України запровадила санкції стосовно 8 фізичних і 19 юридичних осіб.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.