СБУ розслідує нелегальне ввезення отруйних ліків під виглядом вакцини “Pfizer” - Push News

СБУ розслідує нелегальне ввезення отруйних та сильнодіючих ліків під виглядом вакцини “Pfizer”

СБУ розслідує, хто і як провіз вакцину від коронавірусу, якою нібито вакцинувалися чиновники. Якщо інформація підтвердиться, організаторам «схеми» загрожує в’язниця.

sbu vakcina - СБУ розслідує нелегальне ввезення отруйних та сильнодіючих ліків під виглядом вакцини “Pfizer”

Кримінальне провадження відкрили ще 6 січня. У повідомленні прес-центру СБУ, опублікованому на порталі Цензор.НЕТ, відмічається:

“Слідчими СБУ в Єдиний реєстр досудового розслідування 6 січня 2021 року внесено відомості про вчинення злочину при ввезенні засобів під виглядом вакцини від вірусу COVID-19, за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст. 321 КК України. Зараз перевіряється інформація щодо її застосування”

Нагадаємо, бізнесмен Михайло Бродський заявив, що наприкінці грудня до України чартерним рейсом таємно завезли партію вакцини “Pfizer”, якою вакцинувалися політики.

Перевірити інформацію прем’єр-міністр Дмитро Шмигаль доручив Міністерству охорони здоров’я та Міністерству внутрішніх справ. Аналогічне доручення дав і президент України Володимир Зеленський.

У ході розслідування стало відомо, що група осіб придбала, перевозила, зберігала та продавала отруйні чи сильнодіючі лікарські засоби під виглядом вакцини “Pfizer”.

За умовами ч.3 ст. 321 Кримінального Кодексу України, злочинцям загрожуватиме від 3 до 5 років ув’язнення.

Зазначимо, що під час пандемії користувачі поширюють новини про COVID-19 набагато активніше, ніж будь-яку іншу, особливо негативну. Службою Безпеки України було оперативно розпочато перевірку інформації, що з’явилася у ЗМІ.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.