Український «експерт» Дудкін працював на РФ для підготовки антиукраїнської пропаганди — СБУ - Push News | Новини України

СБУ повідомила про підозру в держзраді політичному «експерту», що працював на Росію

24 лютого цього року Служба безпеки України повідомила про підозру військово-політичному «експерту», причетному до підривної діяльності в інтересах російських спецслужб. Про це повідомляє пресцентр Служби.

Про це повідомила прес-служба СБУ.

Служба безпеки України повідомила про підозру у вчиненні низки злочинів, зокрема в державній зраді, жителю Києва, який за завданням кураторів із Російської Федерації створив мережу з кількох інтернет-ресурсів і поширював через неї замовний контент, спрямований на розпалювання міжнаціональної ворожнечі.

Відомо, що мова йде про Юрія Дудкіна, якого часто можна було побачити на російських телеканалах в якості «українського експерта».

В ефірах з Дудкіним чимало «перлів». Наприклад, що «Україна нічого собою не представляє» і що «коли українець розумнішає, то стає росіянином». Таких розмірковувань для російських телеканалів цей «експерт» наговорив чимало – вистачить не лише на державну зраду, а й на іншу статтю. Власне, СБУ одразу її теж вказала – «Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками».

Водночас, додають у спецслужбі, «експерт» брав участь у прямих ефірах політичних ток-шоу на заборонених в Україні російських телеканалах. Там він не лише сприяв розпалюванню міжнаціональної ворожнечі, а й систематично отримував за це грошову винагороду від замовників.

За даними слідства, в інформаційній сфері «експерт» вчиняв дії на шкоду територіальній цілісності, обороноздатності держави та брав участь у проведенні підривної діяльності проти України з боку РФ.

Результати проведених експертних досліджень підтверджують ознаки такої підривної діяльності на шкоду державній безпеці. Психологічні та фоноскопічні експертизи тривають, щоб отримати додаткові докази щодо умисності таких дій з боку підозрюваного.

Нагадаємо, що 16 лютого СБУ оголосила про підозру у державній зраді та розпалюванні ворожнечі проросійському блогеру Анатолію Шарію. За інформацією журналістів, зараз готуються документи для екстрадиції Шарія в Україну.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.