Викрадали та вимагали гроші: СБУ затримала лідерів небезпечної банди з Дніпропетровщини - Push News

СБУ ліквідувала лідерів злочинного угруповання, яке викрадало людей

До злочинної групи, за версією слідства, входило 15 осіб із кримінальним минулим, повідомила Служба безпеки України.

Під час спецоперації СБУ блокувала на Дніпропетровщині діяльність злочинного організованого угруповання, яке причетне до вчинення резонансних злочинів і залякування громадян, передає прес-центр спецслужби.

Співробітники СБУ затримали банду, яка торгувала накротиками і залякувала людей

Правоохоронці повідомили, що до складу банди входило 15 осіб з кримінальним минулим. Зараз силовики затримали шістьох організаторів і активних учасників угруповання.

«Зловмисники тримали в страху місцевих жителів через розбійні напади, насильство і знищення майна. Також лідери угруповання, раніше неодноразово засуджені за скоєння особливо тяжких злочинів, організували розгалужену мережу збуту наркотиків і психотропів у області. Фігуранти реалізовували оптові партії «товару» через особисті зв’язки, а також залучали наркодилерів для перепродажу», – ідеться в повідомленні.

За інформацією слідства, щомісячний обіг заборонених речовин становив приблизно 6 млн грн, діяло угруповання майже рік.

«Для супроводження наркобізнесу і боротьби з «конкурентами» у складі злочинної організації було й так зване «силове крило». Зловмисники застосовували до потерпілих психологічний тиск і погрожували їм фізичною розправою. За попередніми даними, кримінальники також причетні до викрадення людей», – зазначили у пресцентрі.

Під час обшуків за місцями проживання фігурантів співробітники СБУ виявили зброю, гранати, наркотичні засоби і гроші, отримані злочинним шляхом.

{Під час обшуків у будинках фігурантів СБУ виявила зброю, гранати, наркотичні засоби та гроші. Як пише пресцентр, гроші отримували злочинним шляхом.|Під час обшуків за місцями проживання фігурантів співробітники СБУ виявили зброю, гранати, наркотичні засоби і гроші, отримані злочинним шляхом.|

Зараз правоохоронці затримали вже шістьох осіб. Їм повідомили про підозри за ст. 255 (створення, керівництво злочинною спільнотою або організацією, а також участь у ній), ст. 146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини), ст. 185 (крадіжка), ст. 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом), ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їхніх аналогів) Кримінального кодексу України. Слідство має намір клопотати про взяття їх під варту.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.