СБУ буде досліджувати аудіозапис розмови Медведчука з Сурковим

СБУ досліджує запис розмови Медведчука-Суркова — Баканов

Слідчими Служби безпеки України буде досліджений аудіозапис розмови лідера ОПЗЖ Віктора Медведчука та експомічника президента РФ Владислава Суркова у 2014 році. Джерело:  пресслужба СБУ

СБУ досліджує запис розмови Медведчука-Суркова — Баканов


Очільник Служби безпеки України Іван Баканов повідомив про те, що оприлюднені аудіозаписи розмови Віктора Медведчука та колишнього помічника президента Росії Владислава Суркова, долучені до кримінального провадження. Про це голова спецслужби повідомив в ефірі політичного ток-шоу «Право на владу».

«На сьогоднішній день цей запис не є належним доказом, він підлягає легалізації. Для цього будуть здійснені певні процесуальні дії, у тому числі експертиза», — підкреслив Іван Баканов.

Зокрема він повідомив, що наразі не може сказати, якими будуть подальші кроки з приводу легалізації запису, але вважає, що за декілька днів інформація з’явиться у медіа.

Нагадаємо, що 20 лютого Президент України Володимир Зеленський підписав указ про введення в дію рішення РНБО щодо застосування санкцій щодо Віктора Медведчука та ще 7 фізичних і 19 юридичних осіб. За словами очільника СБУ Івана Баканова, це рішення РНБО ґрунтувалося, зокрема, й на матеріалах спецслужби.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.