Санлікар Ляшко, який захворів після вакцинації, одужав від COVID-19

Санлікар Ляшко, який захворів після вакцинації, одужав від COVID-19

Санлікар Ляшко, який захворів після вакцинації, одужав від COVID-19

Головний санітарний лікар Віктор Ляшко одужав після коронавірусної хвороби.

Перебіг недуги був легкий, повідомив Ляшко на своій сторінці у Facebook.

Про хворобу Ляшко стало відомо 15 березня — на 13 день після першої дози вакцини проти коронавірусу. Тоді він пояснював, що імунітет ще не повністю сформувався.

За його словами, перебіг хвороби був легкий, без ускладнень. Відповідно до стандарту лікування під час COVID-19, Ляшко залишався на лікарняному до відсутності проявів захворювання протягом трьох днів, починаючи з 10 дня від дати появи симптомів без лабораторного обстеження.

«Навіть після отримання першої дози вакцини й у тому разі, якщо інфікування відбувається до 22 днів після щеплення, усе одно хвороба протікає легше», — написав санлікар.

Також він нагадав, що МОЗ збільшило інтервал між введенням двох доз вакцини CoviShield. Ляшко свою другу дозу отримає через шість місяців.

Читайте також:

Перший президент України, голова української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук отримав перше щеплення від COVID-19. Політику ввели дозу вакцини проти коронавірусу «AstraZeneca» (CoviShield).

25 березня партію вакцини від COVID виробництва китайської компанії Sinovac Biotech відправили до України. Це перша партія з майже 2 млн замовлених доз.

Глава Міністерства охорони здоров’я Максим Степанов розповів, що після доставки в Україну китайська вакцина Sinovac пройде лабораторний контроль. Перша партія препарату складе 200 тисяч доз.

Влада Індії вирішила розширити вакцинацію свого населення і заборонила вивезення за кордон вакцини AstraZeneca CoviShield, виробленої Індійським інститутом вакцин. На неї розраховувала Україна.

Напередодні глава комітету охорони здоров’я Верховної Ради Михайло Радуцький заявив, що постачання наступної партії вакцини CoviShield для України виявилася під питанням. Нібито Індію розгнівила кампанія в Україні проти цього препарату.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.