Румунія дозволила масові заходи без обмежень для вакцинованих

Румунія дозволила масові заходи без обмежень для вакцинованих

Румунія дозволила масові заходи без обмежень для вакцинованих

У Румунії організаторам концертів та вечірок більше не доведеться обмежувати кількість учасників з 1 червня, якщо вони зможуть довести, що всі учасники повністю щеплені від коронавірусу.

Про це повідомляє видання Euractiv.

Згідно з новими правилами, концерти та всі види виставок можна організовувати на відкритому повітрі за участі не більше 1000 людей, якщо учасники щеплені, вилікувалися від вірусу або мають негативний тест.

Однак максимальної межі на кількість відвідувачів не існує, якщо всі учасники можуть довести, що вони були повністю щеплені проти COVID-19 принаймні за 10 днів до події.

Подібні правила застосовуються до спортивних змагань та приватних заходів, таких як весілля, де обмеження відвідуваності скасовані для повністю щеплених груп.

Для заходів у приміщенні кількість учасників була збільшена до 70% місткості, без обмежень, якщо всі учасники повністю вакциновані. Подібні правила застосовуються до фітнес-залів, басейнів, спортивних змагань у приміщенні та критих майданчиків.

Застосування масок більше не буде обов’язковим в офісах, де є максимум п’ять осіб, які повністю вакциновані, додали представники влади.

Читайте також:

Уряд Естонії розглядає можливість введення COVID-сертифікатів для відвідування масових заходів. Документ можуть ввести з 14 червня.

Для в’їзду в Болгарію українці мають пред’являти один з трьох документів, серед яких сертифікат вакцинації, довідка про негативний тест на коронавірус або довідка, що особи перехворіли на COVID-19.

Парламент Австрії схвалив законопроєкт, що запроваджує так званий «зелений пропуск», який відкриє його власникам доступ до ресторанів, готелів та культурних закладів, якщо вони зможуть довести, що щеплені, вилікувалися від COVID-19 або отримали негативний тест.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.