Російську делегацію в ПАРЄ обмежили у переміщенні через «Спутник»

Російську делегацію в ПАРЄ обмежили у переміщенні через «Спутник»

Російську делегацію в ПАРЄ обмежили у переміщенні через «Спутник»

Оскільки ЄС не визнав вакцину «Супутник», російська делегація на Парламентській асамблеї Ради Європи вважається нещепленою. Їй заборонили вільно пересуватися по Страсбургу.

Про це заявив член делегації РФ Володимир Круглий, повідомляє 23 вересня РІА Новини. «У понеділок відкривається сесія ПАРЄ в Страсбурзі, нашій делегації прийшло розпорядження, що оскільки ви не щеплені і ви з «червоної зони», то ви можете переміщатися тільки з готелю в будівлю Парламентської Асамблеї», – сказав Круглий.

Він поскаржився, що у турецької місії, яка також приїжджає з «червоної зони» і щеплена Pfizer, будь-яких обмежень немає. Теж саме стосується представників України.

Тим часом, Данія не дозволила в’їзд уболівальникам з РФ на матчі Чемпіонату «Євро-2020» в Копенгагені, оскільки російські вакцини не схвалені у Європейському союзі.

Нагадаємо, у березні Росія подала заявку на включення своєї вакцини «Супутник V» до переліку лікарських засобів, схвалених Всесвітньою організацією охорони здоров’я для використання у надзвичайних ситуаціях.

Європейське агентство з лікарських засобів закликало країни ЄС не поспішати зі схваленням «Спутника V». Відомство не має даних про стан вакцинованих людей.

У квітні Європейське агентство лікарських засобів планувало відправити до Росії групу експертів для перевірки клінічних випробувань і виробництва «Спутник V».

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.