Росія поширює фейки про COVID-19 для просування своєї «вакцини»

Росія поширює фейки про COVID-19 для просування своєї «вакцини»

Росія поширює фейки про COVID-19 для просування своєї «вакцини»

Росія поширює фейки про COVID-19 для просування своєї «вакцини»

Щоб захистити людей від випадкових травм та інфекцій використовують шприц з безпечною голкою.

Щеплення проти COVID-19, які набирають обертів у всьому світі, не дають спокою «антивакцинаторам». Вони чіпляються за найменші приводи, аби поширити свої побрехеньки. Вигадують уже геть смішні «докази» шкоди вакцини. Наприклад, про голки, що «зникають».

rosija poshirjuye fejki pro covid 19 dlja prosuvannja svoyeyi vakcini 88f4d6d - Росія поширює фейки про COVID-19 для просування своєї «вакцини»

У соцмережах масово поширюють справжні відео, на яких різним людям роблять укол, наприкінці процедури голка миттєво втягується в корпус пристрою. Складається враження, що вона навіть не проштрикує шкіру.

Таким чином, стверджують фейкомети, це ще раз доводить, що демонстративна вакцинація — ніщо інше, як інсценування. «Навряд це має хоч якийсь сенс, якщо щеплення не шкідливе», — пишуть в оманливих дописах.

Це фейкове твердження ще раз демонструє невігластво людей, які виступають проти вакцинації. Це приблизно так само, як казати, що в банкоматі сидить людина, яка й видає гроші крізь шпарину.

Такі голки правильно називати безпечними. Вони захищають медичний персонал і пацієнтів від випадкових травм та інфекцій.

Принцип дії такого шприця вкрай простий — після ін’єкції голка надійно і безповоротно блокується за допомогою примусового втягування в корпус шприца. Після цього нею неможливо випадково травмуватися або повторно використати

Є й інші моделі — зріз голки просто закривається захисним ковпачком. Але тоді така процедура виглядає як на долоні — важко видати її це за інсценування уколу. Шприці з безпечною голкою використовуються щонайменше останні десять років.

Традиційно цей фейк прийшов до нас із країни-агресора. Росія зумисно поширює дезінформацію про COVID-19 для просування своєї «вакцини». І робить це не лише в Україні, а й в країнах, де вона хоче продати свій препарат проти коронавірусу.

«У багатомовних російських ЗМІ неприховано висміюються західні розробники вакцин. Часом доходить до абсурду — стверджують, що вакцини перетворять людей на мавп. Такі розповіді, очевидно спрямовані на країни, де росія хоче продати власну вакцину. Це загрожує здоров’ю населення», — заявив очільник комісії з координації зовнішніх дій ЄС Жозеп Боррель.

Матеріал опубліковано мовою оригіналу. Джерело: Facebook.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.