Росія домагається схвалення ВООЗ вакцини «Супутник V»

Росія домагається схвалення ВООЗ вакцини «Супутник V»

Росія домагається схвалення ВООЗ вакцини «Супутник V»

Росія домагається схвалення ВООЗ вакцини «Супутник V»

Росія подала заявку на включення своєї вакцини «Супутник V» до списку лікарських засобів, схвалених Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ) для використання в надзвичайних ситуаціях. Препаратом вже прищепили більше мільйона чоловік.

Про це повідомляється на сайті Міністерства охорони здоров’я РФ.

У суботу міністр охорони здоров’я Росії Михайло Мурашко провів переговори з гендиректором Всесвітньої організації охорони здоров’я Тедросом Гебреісусом. Серед іншого, вони обговорили і питання вакцинації.

Муракшо запитав про хід розгляду заявки РФ на схвалення «Супутника V», а також спробував переконати главу ВООЗ в якості вакцини.

«Вакцина формує стійкий антитільний і клітинний імунітет до збудника COVID-19 і не має серйозних побічних ефектів. Вакцина по суті стала світовим бестселером», – сказав Мурашко.

Яке рішення прийняли в ВООЗ, не повідомляється. Реакція Гебреісуса на цю ініціативу теж поки невідома.

Вчора духовний лідер Тибету Далай-лама отримав першу дозу вакцини від коронавируса Covishield. Це вакцина розробки Oxford / AstraZeneca, яка виробляється на індійському заводі Serum Institute.

Академік Національної академії наук (НАН) Сергій Комісаренко заявив, що для того, щоб перемогти коронавірус, необхідно прищеплювати 100 тисяч українців в день. До кінця року необхідно вакцинувати 30 мільйонів наших громадян.

Використання вакцини від коронавируса компанії Moderna може викликати шкірні запалення і висипання. Такий ефект може наступити більш ніж через десять днів після першого щеплення.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.