Рада підтримала закон про позачергове надання житла сиротам

Рада підтримала закон про позачергове надання житла сиротам

Рада підтримала закон про позачергове надання житла сиротам

Верховна Рада України змінила умови отримання сиротами житла від держави. Діти, позбавлені батьківського піклування, та діти-сироти, в тому числі після досягнення ними 23 років, зможуть розраховувати на позачергове отримання житла з житлового фонду.

За відповідний законопроект проголосували 330 нардепів, повідомлялося під час трансляції засідання ВР.

«Особи з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, після досягнення 23 років не втрачають право на позачергове одержання жилого приміщення або, за їх бажанням, – грошової компенсації», – повідомляється в тексті документу.

Житло або компенсацію вони зможуть отримати за умови, що перебувають на обліку потребуючих поліпшення житлових умов на момент досягнення 23-річчя. Держава буде забезпечувати їх соціальним або орендованим житлом до надання благоустроєного жилого приміщення для постійного проживання.

Законом буде регулюватися і процес постановки на облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, місцем походження яких є населені пункти тимчасово окупованих територій в Донецькій і Луганській областях, Автономній республіці Крим і Севастополі.

За основу відповідний закон Рада прийняла в кінці вересня. За нього проголосували 292 нардепа.

Раніше Кабінет міністрів збільшив соціальну допомогу для дітей-сиріт та дітей з інвалідністю.

Верховна Рада України проголосувала за закон, яким встановлюється розмір стипендії дітям-сиротам в 150% прожиткового мінімуму. Також їм виділяти гроші на літературу.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.