Продажі електрокарів в Європі зросли майже на 200%

Продажі електрокарів в Європі зросли майже на 200%

Продажі електрокарів в Європі зросли майже на 200%

Продажі електрокарів в Європі зросли майже на 200%

У Європі продажі електромобілів за 11 місяців минулого року зросли на 198%. Реалізувати вдалося в цілому мільйон екземплярів екологічних авто.

Про це повідомляє Асоціація автовиробників України (Укравтопром).

«Згідно з опублікованими даними, в період з січня по листопад 2020 року в Європі було куплено близько одного мільйона електромобілів, на 198% більше, ніж за аналогічний період 2019 року», – йдеться в повідомленні.

При цьому на екологічно чистий транспорт прийшлося близько 10% від всіх проданих автомобілів. На першому місці за продажами в Європі виявився компактний електромобіль Renault Zoe, на другому – Volkswagen ID.3, а на третьому – Tesla Model 3. Інформація про процентне співвідношення поки не розкривається.

Раніше повідомлялося, що група Fiat Chrysler Automobiles планує налагодити в Польщі виробництво сучасних електричних і гібридних автомобілів. З другої половини 2022 року на півдні країни хочуть почати випускати моделі марок Jeep, Fiat і Alfa Romeo.

Автомобільна компанія Tesla відкрила в Шанхаї найбільшу в світі заправну станцію для електрокарів. Вона заробила в діловому районі міста.

Американський виробник електрокарів Tesla відзвітував про виконання річного плану з випуску авто – в 2020-му компанія виробила 509 373 електромобіля, з яких доставила покупцям 499 550 машин.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.