Прибрати конкурента, або скільки коштує репутація ? (Частина Друга) | Push News

Прибрати конкурента, або скільки коштує репутація ? (Частина Друга)

«Доїння клієнта — одне з найприбутковіших напрямків бізнесу»

У першій частині ми розповіли вам про те як зароджується вимагання, як звичайні підприємці стають жертвами, і як зброя провокації стає доступною абсолютно кожному.

Сплативши видалення статті на одному ресурсі, вона тут же мігрує на афілійовану майданчик, і за зняття знову доведеться платити. Більш того, інформація про видалення блискавично пошириться по всьому ринку, що призведе до збільшення кількості вимагачів.

В першу чергу в даній сфері процвітають такі компромат-майданчики як «Антикор» (antikor.com.ua), «ФБР» (fbi.media), мережа «Компромату» (compromat.ws), «ОРД» (ord-ua.com) та інші. Кожен з них, за зняття статті, бере від 1000$, а лідер ринку, звичайно ж «Антикор», вони беруть від 5000$ …

Про «Антикор», власником якого є Костянтин Черненко (на прізвисько — КАНАЛІЗАЦІЙНИЙ МОДЕРАТОР) ми вам ще розповімо. Адже організація, яка програла понад 100 судів, в Україні, Білорусі, Росії, і навіть Європейський суд з прав людини — заслуговує на окрему статтю. Правду Вам розповімо — Ми.

А головного куратора всіх цих майданчиків можна легко встановити шляхом методу виключення. Адже всі ці сайти замовчують про одну особу. Хто стоїть за всім цим ми розповімо вам трохи пізніше…

Щоб бути в курсі останніх новин — підписуйтесь на наш Telegram-канал — Підписатися

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *