Президент пояснив, як будуть використані результати опитування

Президент пояснив, як будуть використані результати опитування

Президент пояснив, як будуть використані результати опитування

Фото: Офис президента Результати опитування можуть стати підставою для змін законодавства — Зеленський

Загальнонаціональне опитування, на відміну від соціологічного, дозволить дізнатися думку якомога більшої кількості населення, вважають в Офісі президента.

Результати загальнонаціонального опитування, хоча і не несуть юридичних наслідків, можуть стати підставою для змін українського законодавства, повідомив глава держави під час інтерв’ю «Осінь-2020: перемоги і виклики» чотирьом українським телеканалам. Про це в четвер, 22 жовтня, повідомляє прес-служба ОПУ.

Він наголосив, що на відміну від соціологічного опитування, загальнонаціональне дозволить дізнатися думку якомога більшої кількості населення.

«Мене дуже цікавить і для мене важлива думка людей. Тому що народовладдя — це те, що я обіцяв у своїй передвиборній програмі. Готовий до другого читання проект закону про референдум. Тому такі питання для мене дуже важливі особисто. Я хочу відчути народ. Я зрозумію відповідь народу і буду говорити з депутатами і пропонувати такі позиції», — сказав Зеленський.

Президент навів приклад, що ствердна відповідь більшості українців на питання про легалізацію медичного канабісу для зменшення болю у тяжкохворих може стати головним аргументом для народних депутатів проголосувати за відповідні зміни в законодавство.

У разі схвалення громадянами можливості застосування положень Будапештського меморандуму для відновлення суверенітету і територіальної цілісності України Зеленський зазначив, що поки не може розкривати подробиць.

«Я сьогодні займаюся тим, щоб повністю відродити державу Україна — самостійну, обороноздатну. Тому у нас не випадково з’являються військово-морські бази. Невипадково я підписую стратегічні договори, яких не було і в згадках у держави Україна. Я підписую з Великобританією, з Туреччиною. Я хочу ще з деякими країнами це зробити», — розповів президент.

Раніше повідомлялося, що проведення опитування в день виборів 25 жовтня не будуть фінансувати ні з бюджету, ні олігархічні структури.

Нагадаємо, 13 жовтня президент Зеленський анонсував проведення в день місцевих виборів всенародного опитування, на якому українцям запропонують відповісти на п’ять питань. Також повідомлялося, що менше половини українців підтримують ідею Зеленського проводити опитування в день місцевих виборів 25 жовтня. А в КВУ заявляли, що опитування в день виборів суперечить закону.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.