Правила в’їзду в Україну посилять: хто зможе уникнути самоізоляції

Правила в’їзду в Україну посилять: хто зможе уникнути самоізоляції

Правила в’їзду в Україну посилять: хто зможе уникнути самоізоляції

Правила в’їзду в Україну посилять: хто зможе уникнути самоізоляції

В Україні посилять правила в’їзду до країни. Нові вимоги набудуть чинності з 5 серпня.

Як повідомляє прес-служба аеропорту «Бориспіль», незмінним залишиться обов’язкове пред’явлення іноземцями або особами без громадянства страхового полісу, а також одного з трьох документів: негативного ПЛР-тесту/експрес-тесту, зробленого не більше ніж за 72 години до в’їзду, чи довідки про повну вакцинацію.

Водночас, з 5 серпня, обов’язковою для іноземців буде самоізоляція впродовж 10 днів (крім осіб до 18 років та інших категорій іноземців, визначених постановою уряду).

Самоізоляція починається через 72 години після прибуття в Україну. Іноземець має встановити додаток «Вдома». Його самоізоляція не потрібна або припиняється у випадку отримання негативного тесту (ПЛР або експрес). При відмові чи неможливості встановити додаток «Вдома», іноземця не пропустять на територію України.

Громадянам України, які повертаються на батьківщину, також слід піти на 10-ти денну самоізоляцію, яка має початися через 72 години після перетину кордону.

Для всіх невакцинованих осіб, незалежно від громадянства, які прибули з Росії чи Індії та перебували на території цих держав більше ніж 7 днів упродовж останніх двох тижнів, встановлюється обов’язкова 14-денна самоізоляція без права її дострокового завершення. Строк самоізоляції розпочинається з моменту перетину кордону та не може бути припинений у жодному випадку.

Водночас, самоізоляція не потрібна іноземцям зі страховим полісом і документом, що засвідчує повну вакцинацію.

Самоізоляція не потрібна громадянам Україні, хто має на руках довідку про повну вакцинацію, або документ, виданий у встановленому МОЗ порядку, що підтверджує отримання однієї дози вакцини.

Громадяни України, які не досягли 18-річного віку та українці, які виїхали за кордон до 4 серпня, також звільнені від необхідності йти на самоізоляцію.

Самоізоляція не потрібна або припиняється у разі одержання негативного результату тестування на COVID (методом ПЛР чи експрес-тестуванням), крім осіб, які прибули з Росії чи Індії.

Нагадаємо, за минулу добу в Україні виявили 265 нових випадків коронавірусу. Найбільше тих, хто заразився COVID-19, в Києві та Одеській області, у двох регіонах не зареєстрували жодного випадку захворювання.

У Миколаєві в трьох відпочиваючих, які повернулися з Туреччини, виявили штам «Дельта».

Станом на 1 серпня всі регіони України відповідали критеріям «зеленої» зони карантину. Тільки в Закарпатській і Хмельницькій області був перевищений показник госпіталізації.

Раніше повідомлялося, що Верховна Рада може затвердити штрафи за порушення самоізоляції після контакту з інфікованим COVID-19.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.