Посол США в РФ не хоче робити щеплення російською вакциною

Посол США в РФ не хоче робити щеплення російською вакциною

Посол США в РФ не хоче робити щеплення російською вакциною

Посол США в Росії Джон Салліван відмовився робити щеплення від COVID-19 сумнівною російською вакциною «Супутник V». Замість цього він попросив про звільнення двох американських громадян.

Про це в Twitter написала прес-секретар посольства Ребекка Росс.

«Посол Салліван дякує МЗС Росії за пропозицію вакцини, проте не хотів би відбирати дозу «Супутника V», призначену для громадян Росії. Ми вдячні, що дві американські вакцини вже затверджені і вже допомагають людям боротися з COVID-19 в ЄС, Великобританії, Латинській Америці і США», – написала вона.

У посольстві зазначили, що в Росії незаконно затримали двох американських громадян – Пола Вілана і Тревора Ріда, їх хотіли б побачити на свободі.

«Однак, якщо МЗС Росії прислухається до наших святкових побажань і нібито має вихід на Діда Мороза, найкращим подарунком було б негайне звільнення незаконно затриманих американських громадян Пола Вілана і Тревора Ріда», – додала прес-секретар.

Євросоюз напередодні почав масштабну вакцинацію проти COVID-19. Фактичні дати початку вакцинації в різних країнах ЄС встановлені з 26 грудня по перший тиждень січня.

Генеральний директор ВООЗ Тедрос Аданом Гебреесус заявив, що пандемія коронавируса не буде останнім, однак людство має дуже коротку пам’ять і не робить висновків з таких катастроф.

Опитування в країнах ЄС показали дуже насторожене ставлення їх громадян до вакцинації від коронавируса. І почалася 27 грудня кампанія вакцинації це вже підтверджує.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.