Порушення правил зберігання вакцин призвело до псування 10 тисяч доз

Порушення правил зберігання вакцин призвело до псування 10 тисяч доз

Порушення правил зберігання вакцин призвело до псування 10 тисяч доз

У Харківській області при отриманні вакцин Comirnaty/Pfizer на складі було зареєстровано порушення холодового ланцюга транспортування вакцини в двох контейнерах, в результаті чого зіпсувалося 9360 доз.

Як повідомляє Департамент охорони здоров’я Харківської ОДА 30 червня 2021 року ДП «Укрмедпостач» поставили в КП «Харківський обласний аптечний склад» 21 тисяч 600 доз вакцини Comirnaty/Pfizer.

При отриманні вакцин на складі було зареєстровано порушення холодового ланцюга транспортування вакцини в двох контейнерах (9360 доз).

«1 липня 2021 року було направлено відповідні листи в ДП Укрмедпостач і в Міністерство охорони здоров’я України. Вакцини з виявленням порушення холодового ланцюга транспортування були переміщені в зону карантину і згодом повернуті в ДП Укрмедпостач. Вакцини з зафіксованим порушенням транспортування були поставлені на облік в Харківській області», – йдеться в повідомленні.

Читайте також:

В Україні за добу виявили 547 нових випадків зараження COVID-19. Госпіталізували 409 пацієнтів, одужали – 797.

Протягом минулої доби в Україні проти COVID-19 вакцинували 101 246 людей. Одну дозу отримали 57 827 людей, повністю імунізовані – 43 419 людей.

У Міністерстві охорони здоров’я повідомили, які регіони України лідирують за темпами вакцинації населення від COVID-19. Київ опинився на першому місці за темпами вакцинацій по країні.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.