Польща змінила правила в’їзду для українців

Польща змінила правила в'їзду для українців

Польща змінила правила в’їзду для українців

Польща з 30 березня вводить обов’язковий карантин для всіх громадян країн, що не входять до Шенгенської зони. Тести, зроблені не в Польщі, враховуватися більше не будуть.

Про це повідомляється на сторінці Посольства України в Польщі в Facebook. Вказується, що осіб, котрі в’їжджають до Польщі з країн, що не входять до Шенгенської зони, з 30 березня будуть направляти на обов’язковий карантин. Навіть незважаючи на наявність у них негативного результату тесту на коронавірус, зробленого перед в’їздом. Для того, щоб вийти з карантину, необхідно здати польський PCR або антиген-тест.

Особи з країн Шенгенської зони повинні мати негативний результат тесту на коронавірус, зроблений не пізніше, ніж за 48 годин до перетину кордону. При відсутності тесту вони будуть направлятися на карантин, вийти з якого можна в разі отримання негативного результату тесту на коронавірус, виконаного на території Польщі.

Тим часом, хорватські правоохоронці затримали на кордоні 43 людини, які намагалися в’їхати в країну використовуючи підроблені сертифікати ПЛР-тестів на COVID-19. Тепер їх чекає трирічний термін ув’язнення за шахрайство.

У Києві правоохоронці викрили чоловіка, який продавав фейкові довідки про негативний тест на COVID-19.

Комітет Верховної Ради з питань здоров’я рекомендує парламенту ухвалити закон №4491, спрямований проти ввезення, виготовлення та збуту підробних тестів на коронавірус та іншої фальсифікованої медичної продукції.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.