Польща відкриває на кордоні пункти вакцинації для українців

Польща відкриває на кордоні пункти вакцинації для українців

Польща відкриває на кордоні пункти вакцинації для українців

Із 8 червня Польща почне вакцинувати українців при перетині кордону. Ця можливість буде доступною студентам і трудовим мігрантам.

Про це заявив директор медичного центру «Медик» з Жешува Станіслав Мазур, один з організаторів кампанії вакцинації в Підкарпатті, в коментарі «Укрінформу». Українців будуть вакцинувати вакцинами Pfizer, Moderna, AstraZeneca і Johnson & Johnson, сертифікованими в ЄС. Щеплення будуть проводитися на пропускних пунктах Медика-Шегині, Корчова-Краковець, Гребенне-Рава-Руська, Будомєж-Грушів, Дорогуськ-Ягодин, Долгобичув-Угринів.
Вакцинація проходитиме на добровільних засадах, особи, які отримали перше щеплення на кордоні, друге зможуть зробити в будь-якому центрі вакцинації на території Польщі.

Раніше у Польщі повідомили, за яких умов продадуть Україні вакцину від коронавірусу.

Нагадаємо, глава МОЗ заявив, що Україна готова викуповувати надлишкові обсяги вакцини від коронавірусу в держав-членів Європейського союзу. Представник України при ЄС та посол у Бельгії Микола Точицький зазначив, що Євросоюз готовий продати чи безкоштовно передати Україні залишки вакцини від COVID-19.

Польща перепродасть Україні 1,2 млн доз вакцини від коронавірусу виробника AstraZeneca через Єврокомісію. Це дозволить перепродати препарати на безприбутковій основі.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.