Польща відкрила кордони для українців: названо умови в’їзду

Польща відкрила кордони для українців: названо умови в'їзду

Польща відкрила кордони для українців: названо умови в’їзду

З 9 вересня 2021 року Польща відкрила свої кордони для українських туристів. Для в’їзду потрібно дотримуватись певних умов.

Про це повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба під час брифінгу.

Так, термін 10-денного карантину в Польщі буде скорочений при наявності негативного результату тесту на коронавірус, який зроблений не раніше 7-денного періоду з моменту в’їзду на територію Польщі. Завершенням карантину вважається наявність в телеінформаційній системі запису про негативний результат тесту.

Від карантину звільняються:

вакциновані від COVID-19 (при наявності англомовного/польськомовного документального підтвердження повного курсу вакцинації вакциною, зареєстрованої в ЄС – Pfizer, Moderna, Astra-Zeneca, Jonson & Jonson);

ті, хто перехворіли на COVID-19 (при наявності документального підтвердження);

водії та члени екіпажів авіа-, залізничних, судноплавних і автотранспортних засобів, студенти, дипломати, медики, журналісти та інші категорії

З понеділка, 6 вересня, Білорусь спростила процедуру перетину кордону для деяких українців. Нововведення діятимуть для тих, хто збирає дикі ягоди і гриби.

В Україні поки не планують закривати кордони через нового штаму коронавируса «Дельта», проте правила в’їзду вже зробили більш суворими. Про це повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

Країни ЄС звинуватили Білорусь в здійсненні «прямого нападу» шляхом виштовхування мігрантів через кордон, і, стурбовані перспективою зростання кількості афганських мігрантів, погодилися, що їм необхідно в майбутньому зміцнити свої зовнішні кордони.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.